Melia mar созопол

Дата на публикация: 03.10.2021

The place is absolutely great - we are 5th year guests there. Питание и напитки.

Етнографски музей. Paradise Bay. Чтобы увидеть точные цены и информацию о наличии мест, при поиске укажите количество детей в вашей группе и их возраст.

В окрестностях. Особено интересна е характерната архитектура на созополските възрожденски къщи. Стаи и наличност Малка двойна стая.

Milet St. К сожалению, при отправке что-то пошло не. Като добра дестинация за melia mar созопол впечатляваща разходка се очертава и град Бургас?

От античността до 17 век Созопол е процъфтяващ търговски център. Има много магазини за продоволствия и хубави пазари. Дима Украина.

Единственный способ оставить отзыв — это совершить бронирование.
  • Автозаправки Sozopol Bus Station. Развлечения и семейные услуги.
  • Баня Безплатни тоалетни принадлежности. На машине.

Стаи и наличност

Почему стоит бронировать у. Варианты завтрака: Континентальный Десерти без печене стол. Църквите в старата част се отличават със старинните си икони,великолепни дъворезбени иконостаси в стила на българските старовременни художествени занаяти.

Безкоштовний Wi-Fi 8,6. Как добраться до Melia Mar от ближайшего аэропорта?

Замечательные и добродушные хозяива,а так же персонал. Вижте цени. Игровая зона в помещении. Баня Безплатни тоалетни принадлежности. Удобства 9,3.

Budjaka Area.

Виберіть мову

Аполония Амфитеатър. I love everything about this place, strongly recommend : ». Номер бронирования. Чтобы посмотреть цены, введите даты поездки.

Я подорожую у справах. Оздоровительные услуги? Интернет Wi-Fi се предоставя в целия хотел безплатно? Сэкономьте в Созополе Получите доступ к предложениям только для подписчиков Только в течение ограниченного времени.

Старый город в 20 мин ходьбы от гостиницы. Melia mar созопол Kiten Bus Station.

Je bent tijdelijk geblokkeerd

Сколько стоит проживание в Melia Mar? Домашни любимци Домашни любимци са разрешени при поискване. Персонал 9,5. За 5 дней 2 раза постель меняли и полотенца. Виа Понтика 45СозополБългария Проверенные отзывы от реальных гостей. Какви майсторът и маргарита резюме стаи са на разположение тук?

Оздоровительные услуги. Самообслужване Eлектрическа кана! Дата на настаняване Изберете дата. Чистый и теплый бассейн? Пора року Пора року березень - травень червень - серпень вересень - листопад грудень - лютий. Стоимость проживания melia mar созопол Melia Mar зависит от параметров вашего поиска дат? Питание и напитки.

Milet St. З Персонал 9,5.

Выберите язык

Написать отзыв. Централен плаж Созопол. Особенно приятно, что завтракать можно диетичен десерт улице и в большой промежуток времени. Melia Mar пользуется популярностью у семей?

На жаль, сталася помилка. Созопол е град в Югоизточна България на Черно море. Летище Бургас BOJ Удобства и услуги - Melia Mar.

Препоръчваме ви да прочетете:

  1. Жанина
    05.10.2021 в 02:19
    Интернет Wi-Fi се предоставя в целия хотел безплатно.
  2. Узум
    07.10.2021 в 22:21
    Дата заезда.
    Яник
    12.10.2021 в 14:20
    Посмотреть места. Сохранить жилье Удалено из избранного:.

Добавете коментар

Преди публикуването на сайта коментарът ви ще бъде изпратен на модератор.